HakkımızdaMakterm Seçkin projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "müşteri memnuniyetini" hedeflemiş endüstriyel ve ticari soğutmada sektöründe ilkleri hedefleyen proje taahhüt firmasıdır. 

Yapılan hiçbir işin küçük olmadığının farkındayız dolayısıyla her işimizde disiplini elden bırakmıyoruz. 

Genç ve dinamik yapımızla her zaman bir adım önde olmak, daha az enerji tüketen soğutma grupları üretmek için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve sektörümüzün vazgeçilmezi arge faaliyetlerinde bulunuyoruz. 

Ekibimize dahil olan çalışma arkadaşlarımız da biliyor ki sevdiğiniz işi yaptığınızda başarıya daha kolay ulaşırsınız, bizlerde çalışma arkadaşlarımızla beraber "işimizi gerçekten severek yapıyoruz"

Bugüne kadar dünyanın farklı ülkelerinde başarı ile sonuçlandırdığımız projelerden güç alarak sadece yurt içi değil aynı zamanda yurt dışına ihracat yapıyor "ülkemize katma değer" sağlıyoruz.

Karşılaşılan sorunların esnek çalışma anlayışımızla üstesinden gelmeye çalışıyor, "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz. 

2003 yılında başladığımız TUŞİM soğutma ve makine imalatı sektöründe yılların deneyim ve tecrübesini arkamıza alarak, 2016 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Makterm çatısı altında devam ediyoruz. 

Hüseyin TURUNÇ
h.turunc@makterm.com.tr

Teklif İsteyin

Acil Arıza Bildirimi